Výměna zkušeností ohledně řádné správy věcí veřejných

• 05. 02. 2014 15:30

V rámci studie DG REGIO na téma "Víceúrovňová správa věcí veřejných na podporu strategie Evropa 2020" se uskuteční dvě multilaterální setkání, a to

- 26. - 27. března 2014 v Miláně, na téma "Správa na podporu politiky v oblasti energetické účinnosti"

- 1. - 2. dubna 2014 ve Stockhomu, na téma "Správa sociálního začleňování v městských oblastech"

Studie financovaná DG REGIO a prováděna konsorciem vedeném Spatial Foresight si klade za cíl poskytnout ponaučení z politických zkušeností a podpořit vzdělávání a výměnu zkušeností mezi regiony. Čtyři případové studie budou prezentovány na každé z multilaterálních setkání v přítomnosti jiných zúčastněných regionů. Další podrobnosti ohledně studie a multilaterálních setkání jsou k dispozici v anglickém jazyce zde: ec.europa.eu/regional_policy/sources/docgener/studies/pdf/mlg_inception_report_20140114.pdf