Na kafe s Erasmem+ (konzultační den v Libereckém kraji)

09. 09. 2014

Konzultační a informační den pro zájemce o program Erasmus+: Mládež v akci a jeho grantové možnosti.

Pracujete s mládeží? Zabýváte se neformálním vzděláváním? Jste nezisková organizace, veřejná instituce, škola nebo aktivní skupina mladých lidí se zájmem o mezinárodní spolupráci? Zvažujete podporu mladých lidí při získání důležitých dovedností v rámci Evropské dobrovolné služby nebo mezinárodních výměn mládeže? Chtěli byste podpořit iniciativy a participaci mladých lidí? Chcete se jako pracovníci s mládeží rozvíjet formou zahraničních stáží a školení, iniciovat partnerství se zahraničními organizacemi?

Získejte na svůj projekt finanční podporu v rámci programu Erasmus+: Mládež v akci. Využijte aktuální termín pro podání žádostí o grant - 1. října 2014.

Nejste si něčím jisti? Přijďte „Na kafe s Erasmem+“, na regionální konzultaci, která proběhne v každém kraji České republiky.  Bezplatně Vám poradíme, jak se do programu Erasmus+ v oblasti práce s mládeží zapojit. Účast na akci můžete využít ke konzultaci připravované žádosti o grant před jejím podáním. Konzultace může být přínosem i pro dosud nezapojené organizace, které své místo v Erasmu+ teprve hledají.

Akce se uskuteční pátek 12. září v sídle Libereckého kraje v Liberci od 10:00 do 12:00 hodin.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím přihlašovacího formuláře níže:

Začátek akce: 12. 9. 2014 10:00

Konec akce: 12. 9. 2014 12:00

Kapacita: 30

Ing. Branda Pavel Ph.D.
p.branda@ern.cz